قالب وردپرس ساخت و ساز Blue Collar

توضیحات محصول

با یکی دیگر از قالب های اورجینال ، راستچین و فارسی سازی شده توسط تمزفا، در خدمت شما هستیم با قالب وردپرس ساخت و ساز Blue Collar یکی از مطرح ترین و حرفه ای ترین قالب های وردپرس ، ایده آل برای شرکت های نظافتی ، لوله کشی، برق کاری و یا نقاش و … میباشد.

قالب وردپرس ساخت و ساز Blue Collar کاملا اورجینال و خریداری شده از سایت تمفارست میباشد و دارای آپدیت های ماهیانه و پشتیبانی ویژه میباشد.

قالب وردپرس ساخت و ساز Blue Collar ایده آل برای شرکت های نظافتی ، لوله کشی، برق کاری و یا نقاش و … میباشد.

قالب وردپرس ساخت و ساز Blue Collar قالبی بسیار حرفه ای با امکانات بسیار زیاد و طراحی استاندارد و مناسب برای قالب سایت شرکتی میباشد‌،‌و طراحی این قالب به گونه ای است که در همان اول ورود به سایتبرای بازدید کنندگان لیست سرویس های ارائه شده شما همراه با آیکون ها و توضیحاتی کوتاه برای معرفی سرویس قرار دارد و کاربر میتوانید مستقیم به واحد یا بخش موردنظر خود وارد شود.

در قالب وردپرس ساخت و ساز Blue Collar طراحی واکنشگرا در قالب وردپرس ساخت و ساز Blue Collar استاندارد و بهینه برای برای مشاهده سایت در همه دستگاه ها میباشد و شما میتوانید با هر دستگاهی چه موبایل، تبلت یا کامپیوتر وارد سایت شوید و مطالب سایت را منعطف و متناسب در سایت خودتون مشاهده بکنید به گونه ای که نیازبه زوم کردن، یا اسکرول به راست و چپ را نخواهید داشت.

قرار گفتن سرویس ها در مکان مناسب خودشون در قالب وردپرس ساخت و ساز Blue Collar شرکتی در همان هدر سایت و در آدرسی که کاربران هنگام ورود مشاهده میکنند موجب میشود تا اگر بخش ها و واحد های مختلفی در سایت خود دارید بتوانید کاربران را به بخش موردنظرشان هدایت بکنید،مثلا اگر یک سایت مکانیکی خودرو دارید، بتوانید کاربران را به واحد جلوبندی سازی، صافکاری، تعویض روغنی و…. براحتی هدایت بکنید تا در کمترین زمان مشکل کاربران رفع شود.

قالب وردپرس ساخت و ساز Blue Collar برای معرفی شرکت ها و برندینگ بسیار مناسب میباشد و شما میتوانید در قالب وردپرس ساخت و ساز Blue Collar براحتی انواع پروژه ها،‌سرویسها، و خصوصیات و مزیت های شرکت خودتون رو در طرح ها و استایل های مختلف برای نمایش برای کاربران قرار دهید

با استفاده از شورت کد های قالب شما امکانات و قابلیت های بسیار زیادی برای کار با قالب را خواهید داشت،‌ مثلا شما میتوانید از شورت کد “تب” برای ساختن زبانه در سایتتون استفاده  بکنید و در زبانه ها،‌یکی اسلایدر،‌یکی نمونه کار و… رو قرار بدید قالب وردپرس ساخت و ساز Blue Collar همراه با بیش از 20 شورت کد ارائه میشود.

قالب وردپرس ساخت و ساز Blue Collar همراه با قدرتمندترین صحفه ساز وردپرس که تاکنون طراحی شده است ارائه میشود. با استفاده از افزونه صحفه ساز Visual Composer شما بدون داشتن هیچ دانش برنامه نویسی میتوانید در سایتتون هر تغییری که میخواهید بدون نوشتن حتی 1 خط کدنویسی فقط با این افزونه ویژوال کامپوزر طراحی بکنید.در این افزونه شما امکانات و قالبیت های زیادی رو در دسترس خواهید داشت و با درگ کردن و رها کردن عناصر میتونید خودتون سایتتون رو با سلیقه و استایل خودتون طراحی بکنید.

پنل تنظیمات قالب  قدرتمند قالب وردپرس ساخت و ساز Blue Collar به مدیر سایت امکان سفارش و تغییر رنگ ها و لوگو و فونت ها را براحتی در پنل مدیریت قالب بدون نیاز به ورود به بخش کدنویسی سایت فراهم میکنید و مدیران سایت ها کاری بسیار راحت را خواهند داشت. کافیه که به پنل مدیریت قالب وارد شوید.

فارسی و راستچین سازی قالب با محلی سازی استاندارد قالب و پشتیبانی تمزفا شما در استفاده بهتر از قالب بسیار هدایت میکند و در این قالب از فونت Byekan استفاده شده است.

با قالب وردپرس ساخت و ساز Blue Collar به کسب و کار خود رونق بدهید

قالب وردپرس ساخت و ساز Blue Collar

قالب وردپرس ساخت و ساز Blue Collar

ads ass a

تصاویری از تنظیمات پوسته

قالب وردپرس ساخت و ساز Blue Collar

قالب وردپرس ساخت و ساز Blue Collar

قالب وردپرس ساخت و ساز Blue Collar

قالب وردپرس ساخت و ساز Blue Collar

قالب وردپرس ساخت و ساز Blue Collar

قالب وردپرس ساخت و ساز Blue Collar

پیش نمایش پوسته را حتما ملاحضه بفرمایید

نظری بدهید