41010_bigboom11_cover

توضیحات محصول

با یکی دیگر از قالب های فارسی سازی شده توسط تمزفا، در خدمت شما هستیم با دانلود قالب ووکامرس فروشگاهی چند منظوره Bigboom نسخه فارسی، یکی از مطرح ترین و حرفه ای ترین قالب وردپرس فروشگاهی با طراحی واکنشگرا ، چند منظوره و مناسب برای فروشگاه های اینترنتی میباشد.

قالب ووکامرس فروشگاهی چند منظوره Bigboom یکی  بهترین قالب های ووکامرس در سال ۲۰۱۵ میباشد که با ۳ نسخه ی پیش نمایش ارائه شده اند. از قالب ووکامرس فروشگاهی چند منظوره Bigboom  میتوانید برای سایت های فروشگاهی یا بصورت یک قالب چند منظوره استفاده کنید که نشان دهنده ی قدرت قالب  میباشد همچنین قالب ووکامرس فروشگاهی چند منظوره Bigboom را میتوانید کاملا سفارشی سازی کنید بدون اینکه هیچ دانش برنامه نویسی خاصی داشته باشید.

اگر به دنبال قالبی مناسب و حرفه ای برای فروشگاه دیجیتال یا فروشگاه لوازم خانگی یا فروش لوازم آرایشی بهداشتی، کیف و کفش،موبایل و تبلت، تلویزیون و دوربین، لباس و… هستید قالب ووکامرس فروشگاهی چند منظوره Bigboom برای شما بهترین قالب میباشد ، طراحی زیبا و حرفه ای قالب ووکامرس فروشگاهی چند منظوره Bigboom  با امکان اعلان پیام برای کاربر برای شما گزینه ای مناسب در این قالب میباشد تا با آن کاربران را از اطلاعیه های سایت باخبر سازید.

بهینه بودن کد های هر قالب تاثیر زیادی بر روی سرعت بارگزاری سایت و شیوه ی نمایش سایت و سازگاری با مرورگر ها و… دارد که قالب ووکامرس فروشگاهی چند منظوره Bigboom دارای کدنویسی کاملا بهینه و استاندارد میباشد و با دیدن نسخه ی پیش نمایش میتوانید این مورد را سریعا متوجه شوید.

در ایام خاص و مناسبت ها مانند نوروز شما در سایت میتوانید حراج نوروزی یا تخفیف ویژه داشته باشید و محصولاتی را با قیمت کمتر برای فروش قرار دهید.

نمایش سریع آجاکس بدون ترک صحفه از قابلیت های این قالب میباشد که کاربر بدون اینکه صحفه را ترک کند میتواند بصورت کلی و خصاصه توضیحات محصول را مشاهده کنید یا آن را به سبد خرید خود اضافه کند.

 

نظری بدهید